JBXPE2G10FSSDSR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit JBXPE2G10FSSDSR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | JBXPE2G10FSSDSR |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP |
Product parameter
| Part Number | JBXPE2G10FSSDSR | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 10POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1688 pcs | Datový list | JBX Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 830V |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 2 |
| Materiál skeletu | Brass | Shell Finish | Chrome over Nickel |
| Série | JBX | Obal | Bulk |
| Orientace | G | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet poloh | 10 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 8A |