MS27466T17F26P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS27466T17F26P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS27466T17F26P |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MS27466T17F26P | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 2740 pcs | Datový list | 8LT Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | - |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 17-26 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Série | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | SMS27466T17F26P | Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 26 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Flange |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | Thermoplastic | Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant |
| Funkce | - | upevňovací Type | Bayonet Lock |
| Detailní popis | 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold | Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A |
| Materiál kontaktu | Copper Alloy | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Receptacle, Male Pins |
| Barva | Silver | kabel Zahájení | - |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MS27466T17F26PA - Výrobci:
Souriau Connection Technology - Popis:
CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP - Na skladě:
- Část#:
MS27466T17F26PA-LC - Výrobci:
TE Connectivity Deutsch Connectors - Popis:
CONN HSG RCPT FLANGE 26POS PIN - Na skladě:
MS27466T17F26PA - Výrobci:
CONN RCPT 26POS FLANGE W/PINS - Na skladě: