MS27467T21F41SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS27467T21F41SC s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS27467T21F41SC |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8LT 41C 41#20 SKT PLUG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MS27467T21F41SC | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | 8LT 41C 41#20 SKT PLUG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1178 pcs | Datový list | 8LT Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | G | Shell Size - Insert | 21-41 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Série | Military, MIL-DTL-38999 Series I | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-37121 | Orientace | C |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 41 |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | Coupling Nut |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 41 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 7.5A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |
| Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | 50.0µin (1.27µm) | Kontakt Konec - Párování | Gold |
| Typ konektoru | Plug, Female Sockets | Barva | Silver |
| kabel Zahájení | - | Materiál zadní skořepiny, pokovování | - |
| Aplikace | Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military |
- Související produkty
- Související zprávy
Související produkty
- Část#:
MS27467T21F41SC - Výrobci:
Amphenol Aerospace Operations - Popis:
CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP - Na skladě:
- Část#:
MS27467T21F41SA - Výrobci:
Agastat Relays / TE Connectivity - Popis: