MS27467T25F61SL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS27467T25F61SL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS27467T25F61SL |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS není v souladu |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
Product parameter
| Part Number | MS27467T25F61SL | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLG HSG FMALE 61POS INLINE | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS není v souladu |
| Dostupné množství | 1966 pcs | Datový list | 8LT Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Typ | For Female Sockets |
| stínění | Shielded | Shell Size, MIL | - |
| Shell Size - Insert | 25-61 | Materiál skeletu | Aluminum Alloy |
| Shell Finish | Nickel | Série | Military, MIL-DTL-38999 Series I |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | SMS27467T25F61SL |
| Orientace | N (Normal) | Provozní teplota | -65°C ~ 200°C |
| Počet poloh | 61 | Poznámka | Contacts Not Included |
| Typ montáže | Free Hanging (In-Line) | montážní Feature | - |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Vložte materiál | Thermoplastic | Ochrana proti vniknutí | - |
| Zahrnuje | - | pouzdro Color | Silver |
| Funkce | Coupling Nut | upevňovací Type | Bayonet Lock |
| Detailní popis | 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Spojovací materiál matice, pokovování | Aluminum Alloy, Nickel |
| Průměr matice spojky | 1.890" (48.01mm) | Typ kontaktu | Crimp |