MS27474T24F29P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MS27474T24F29P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MS27474T24F29P |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | 8T 29C 29#16 J/N |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | MS27474T24F29P | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | 8T 29C 29#16 J/N | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 670 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Crimp | stínění | Shielded |
| Shell Size, MIL | J | Shell Size - Insert | 24-29 |
| Materiál skeletu | Aluminum Alloy | Shell Finish | Nickel |
| Série | Military, MIL-DTL-38999 Series II | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1792-40715 | Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -65°C ~ 200°C | Počet poloh | 29 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Bulkhead - Front Side Nut |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Výrobní standardní doba výroby | 12 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Thermoplastic |
| Ochrana proti vniknutí | Environment Resistant | Funkce | - |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp |
| Jmenovitá hodnota proudu | 13A | Materiál kontaktu | Copper Alloy |