SMS24PD3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SMS24PD3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SMS24PD3 |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | SMS 24C 24#16 PLUG |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SMS24PD3 | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | SMS 24C 24#16 PLUG | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 25200 pcs | Datový list | SMS Series CatalogSMSxPD3 Drawing |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Série | SMS |
| řádek Rozteč | 0.200" (5.08mm) | stoupání | 0.200" (5.08mm) |
| Obal | Bulk | Ostatní jména | 1792-43469 |
| Počet řádků | 4 | Počet poloh | 24 |
| Poznámka | Contacts Not Included | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| Funkce | - | upevňovací Type | Latch Holder |
| Detailní popis | 24 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.200" (5.08mm) | Typ kontaktu | Male Pin |