UTS014E12S
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UTS014E12S s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UTS014E12S |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | UTS014E12S | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4724 pcs | Datový list | UT0yyEyyy DrawingUTS Series Datasheet |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | 250V |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | 14-12 |
| Materiál skeletu | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Shell Finish | - |
| Série | Trim Trio® UTS Hi Seal | Obal | Bulk |
| Orientace | N (Normal) | Provozní teplota | -40°C ~ 105°C |
| Počet poloh | 12 | Typ montáže | Panel Mount |
| montážní Feature | Flange | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | UL94 V-0 | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Vložte materiál | Polychloroprene |
| upevňovací Type | Bayonet Lock | Detailní popis | 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 4.5A | Materiál kontaktu | Brass |