UTS712E14P
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit UTS712E14P s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | UTS712E14P |
|---|---|
| Výrobce | Souriau Connection Technology |
| Popis | CONN RCPT 14POS JAM NUT PIN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | UTS712E14P | Výrobce | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT 14POS JAM NUT PIN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5151 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | Napětí - Jmenovitá | 250V |
| Zadejte atributy | IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof | Ukončení | Solder Cup |
| Velikost shellu - vložit (převést z) | Thermoplastic | Shell Materiál, Finish | - |
| Série | Trim Trio® UTS Hi Seal | Stav RoHS | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C | Počet poloh | 14 |
| Typ montáže | Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut | Výrobní číslo výrobce | UTS712E14P |
| Velký Průměr Dodávané | 12-14 | Funkce | - |
| Rozšířený popis | 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold | Popis | CONN RCPT 14POS JAM NUT PIN |
| Jmenovitá hodnota proudu | 4.5A | Aktuální - Max / Kontakt | Bayonet Lock |