domů > produkty > Kondenzátory > Trimry, variabilní kondenzátory > GAA6R014
GAA6R014
GAA6R014
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GAA6R014 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number GAA6R014
Výrobce Sprague Goodman
Popis CAP TRIMMER 0.6-6PF 250V
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number GAA6R014 Výrobce Sprague Goodman
Popis CAP TRIMMER 0.6-6PF 250V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2909 pcs Datový list GAA Series
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 250V
Velikost / Rozměry 0.240" Dia (6.10mm) Série AIRTRIM® GAA
Q @ Freq 5000 @ 100MHz Obal Bulk
Ostatní jména GAA6R014-ND
SG9118
Provozní teplota -65°C ~ 125°C
Typ montáže User Defined Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.480" (12.20mm) Funkce General Purpose
dielektrikum Materiál Air Detailní popis 0.6 ~ 6pF Trimmer Capacitor 250V Top User Defined
Rozsah kapacitního 0.6 ~ 6pF Typ úpravy Top