GEV28033
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GEV28033 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GEV28033 |
|---|---|
| Výrobce | Sprague Goodman |
| Popis | CAP TRIMMER 1-28PF 1000V SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | GEV28033 | Výrobce | Sprague Goodman |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TRIMMER 1-28PF 1000V SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1918 pcs | Datový list | PISTONCAP® |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 1000V |
| Velikost / Rozměry | 0.312" Dia (7.92mm) | Série | PISTONCAP® |
| Q @ Freq | 350 @ 20MHz | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Výška - Sedící (Max) | 0.736" (18.70mm) | Funkce | General Purpose |
| dielektrikum Materiál | Glass | Detailní popis | 1 ~ 28pF Trimmer Capacitor 1000V Side Surface Mount |
| Rozsah kapacitního | 1 ~ 28pF | Typ úpravy | Side |