domů > produkty > Kondenzátory > Trimry, variabilní kondenzátory > GFN12133
GFN12133
GFN12133
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GFN12133 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number GFN12133
Výrobce Sprague Goodman
Popis CAP TRIMMER 1-120PF 750V SMD
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number GFN12133 Výrobce Sprague Goodman
Popis CAP TRIMMER 1-120PF 750V SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1784 pcs Datový list PISTONCAP®
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 750V
Velikost / Rozměry 0.312" Dia (7.92mm) Série PISTONCAP®
Q @ Freq 250 @ 20MHz Obal Bulk
Ostatní jména GFN12133-ND
SG9172
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 1.799" (45.70mm) Funkce General Purpose
dielektrikum Materiál Glass Detailní popis 1 ~ 120pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount
Rozsah kapacitního 1 ~ 120pF Typ úpravy Side