GFP52000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GFP52000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GFP52000 |
|---|---|
| Výrobce | Sprague Goodman |
| Popis | CAP TRIMMER 1-52PF 750V |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 50 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | GFP52000 | Výrobce | Sprague Goodman |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TRIMMER 1-52PF 750V | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2342 pcs | Datový list | PISTONCAP® |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 750V |
| Velikost / Rozměry | 0.312" Dia (7.92mm) | Série | PISTONCAP® |
| Q @ Freq | 350 @ 20MHz | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Typ montáže | User Defined |
| Výška - Sedící (Max) | 0.828" (21.03mm) | Funkce | General Purpose |
| dielektrikum Materiál | Glass | Detailní popis | 1 ~ 52pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined |
| Rozsah kapacitního | 1 ~ 52pF | Typ úpravy | Top |