domů > produkty > Kondenzátory > Trimry, variabilní kondenzátory > GGV8R500
GGV8R500
GGV8R500
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GGV8R500 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number GGV8R500
Výrobce Sprague Goodman
Popis CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V TH
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Part Number GGV8R500 Výrobce Sprague Goodman
Popis CAP TRIMMER 0.8-8.5PF 1250V TH Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2122 pcs Datový list PISTONCAP®
Kategorie Kondenzátory Napětí - Jmenovitá 1250V
Velikost / Rozměry 0.312" Dia (7.92mm) Série PISTONCAP®
Q @ Freq 500 @ 20MHz Obal Bulk
Ostatní jména GGV8R500-ND
SG9193
Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.641" (16.28mm) Funkce Sealed
dielektrikum Materiál Glass Detailní popis 0.8 ~ 8.5pF Trimmer Capacitor 1250V Side Through Hole
Rozsah kapacitního 0.8 ~ 8.5pF Typ úpravy Side