GKG50024
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GKG50024 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GKG50024 |
|---|---|
| Výrobce | Sprague Goodman |
| Popis | CAP TRIMMER 15-50PF 100V TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | GKG50024 | Výrobce | Sprague Goodman |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TRIMMER 15-50PF 100V TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5903 pcs | Datový list | Ceramic Dielectric Trimmer Caps |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Velikost / Rozměry | 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm) | Série | SURFTRIM® GKG |
| Q @ Freq | 300 @ 1MHz | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | SG1033 | Provozní teplota | -25°C ~ 85°C |
| Typ montáže | Through Hole | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Výška - Sedící (Max) | 0.106" (2.70mm) | Funkce | General Purpose |
| dielektrikum Materiál | Ceramic | Detailní popis | 15 ~ 50pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole |
| Rozsah kapacitního | 15 ~ 50pF | Typ úpravy | Top |