GLAR2220
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GLAR2220 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GLAR2220 |
|---|---|
| Výrobce | Sprague Goodman |
| Popis | FIXD IND 220NH 360MA 290MOHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | GLAR2220 | Výrobce | Sprague Goodman |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXD IND 220NH 360MA 290MOHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 26596 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | Molded |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | 1210 (3225 Metric) |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) | stínění | Unshielded |
| Série | SURFCOIL® GLA | hodnocení | - |
| Q @ Freq | 25 @ 25.2MHz | Paket / krabice | 1210 (3225 Metric) |
| Provozní teplota | -20°C ~ 85°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Materiál - jádro | Non-Magnetic | Výrobní standardní doba výroby | 6 Weeks |
| Frekvence indukčnosti - test | 25.2MHz | indukčnost | 220nH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.094" (2.40mm) | Frekvence - Self Resonant | 230MHz |
| Funkce | - | Detailní popis | 220nH Unshielded Molded Inductor 360mA 290 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| DC Resistance (DCR) | 290 mOhm Max | Jmenovitá hodnota proudu | 360mA |