GXT25000
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GXT25000 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GXT25000 |
|---|---|
| Výrobce | Sprague Goodman |
| Popis | CAP TRIMMER 3-25PF 200V TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | GXT25000 | Výrobce | Sprague Goodman |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TRIMMER 3-25PF 200V TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 15255 pcs | Datový list | GC,GSX,GX,GY,GZ Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 200V |
| Velikost / Rozměry | 0.402" L x 0.402" W (10.20mm x 10.20mm) | Série | FILMTRIM® |
| Q @ Freq | 1500 @ 1MHz | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Through Hole |
| Výška - Sedící (Max) | 0.433" (11.00mm) | Funkce | General Purpose |
| dielektrikum Materiál | Polytetrafluoroethylene (PTFE) | Detailní popis | 3 ~ 25pF Trimmer Capacitor 200V Side Through Hole |
| Rozsah kapacitního | 3 ~ 25pF | Typ úpravy | Side |