GYA10002
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit GYA10002 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | GYA10002 |
|---|---|
| Výrobce | Sprague Goodman |
| Popis | CAP TRIMMER 2-10PF 100V TH |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | GYA10002 | Výrobce | Sprague Goodman |
|---|---|---|---|
| Popis | CAP TRIMMER 2-10PF 100V TH | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 22402 pcs | Datový list | GC,GSX,GX,GY,GZ Series Datasheet |
| Kategorie | Kondenzátory | Napětí - Jmenovitá | 100V |
| Velikost / Rozměry | 0.335" L x 0.295" W (8.50mm x 7.50mm) | Série | FILMTRIM® |
| Q @ Freq | 1000 @ 1MHz | Obal | Bulk |
| Provozní teplota | -40°C ~ 70°C | Typ montáže | Through Hole |
| Výška - Sedící (Max) | 0.402" (10.20mm) | Funkce | General Purpose |
| dielektrikum Materiál | Polypropylene (PP) | Detailní popis | 2 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole |
| Rozsah kapacitního | 2 ~ 10pF | Typ úpravy | Top and Bottom |