CF12JT4M30
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CF12JT4M30 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CF12JT4M30 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 4.3M OHM 1/2W 5% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CF12JT4M30 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 4.3M OHM 1/2W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3550876 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecCF, CFM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | 0/ -1500ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.106" Dia x 0.335" L (2.70mm x 8.50mm) | Série | CF |
| Režim panel | 4.3 MOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |