CF14JT62R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CF14JT62R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CF14JT62R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 62 OHM 1/4W 5% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | CF14JT62R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 62 OHM 1/4W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 8173806 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecCF, CFM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | 0/ -400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) | Série | CF |
| Režim panel | 62 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Flame Retardant Coating, Safety |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 62 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film |