CFM12GT10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CFM12GT10R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CFM12GT10R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CFM12GT10R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 10 OHM 1/2W 2% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 6149766 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecCF, CFM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±2% |
| teplotní koeficient | 0/ -400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) | Série | CFM |
| Režim panel | 10 Ohms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 15 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Flame Retardant Coating, Safety | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 10 Ohms ±2% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Safety Carbon Film | Složení | Carbon Film |