domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > CSR0805FKR220
CSR0805FKR220
CSR0805FKR220
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSR0805FKR220 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number CSR0805FKR220
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.22 OHM 1% 1/4W 0805
(v amerických dolarech)
1000 pcs
Product parameter
Part Number CSR0805FKR220 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 0.22 OHM 1% 1/4W 0805 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1030389 pcs Datový list Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±1%
teplotní koeficient ±200ppm/°C Dodavatel zařízení Package 0805
Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Série CSR
Režim panel 220 mOhms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 0805 (2012 Metric)
Ostatní jména CSR 1/4 0.22 1% I