CSR0805FTR180
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSR0805FTR180 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSR0805FTR180 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.18 OHM 1% 1/4W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CSR0805FTR180 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.18 OHM 1% 1/4W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | CSR |
| Režim panel | 180 mOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 180 mOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film | Složení | Thick Film |