CSR0805JTR100
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSR0805JTR100 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSR0805JTR100 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CSR0805JTR100 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.1 OHM 5% 1/4W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) | Série | CSR |
| Režim panel | 100 mOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 0805 (2012 Metric) |
| Ostatní jména | CSR0805JTR100CT | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.026" (0.65mm) | Funkce | Current Sense |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 100 mOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Current Sense Thick Film |