CSR1225FT68L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSR1225FT68L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSR1225FT68L0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.068 OHM 1% 3W 2512 WIDE |
Product parameter
| Part Number | CSR1225FT68L0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.068 OHM 1% 3W 2512 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 263373 pcs | Datový list | CSR, CSRN Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1225 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm) | Série | CSR |
| Režim panel | 68 mOhms | Příkon (W) | 3W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Wide 2512 (6432 Metric), 1225 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.041" (1.05mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 68 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense Thick Film | Složení | Thick Film |