CSRF2512JT62L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSRF2512JT62L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSRF2512JT62L0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.062 OHM 5% 2W 2512 |
Product parameter
| Part Number | CSRF2512JT62L0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.062 OHM 5% 2W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 211408 pcs | Datový list | CSRF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.254" L x 0.128" W (6.45mm x 3.25mm) | Série | CSRF |
| Režim panel | 62 mOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 170°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.037" (0.95mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 62 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil | Složení | Metal Foil |