CSRN2010JTR220
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSRN2010JTR220 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSRN2010JTR220 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
| Popis | RES SMD 0.22 OHM 5% 1W 2010 |
Product parameter
| Part Number | CSRN2010JTR220 | Výrobce | Stackpole Electronics Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES SMD 0.22 OHM 5% 1W 2010 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 856404 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Napìtí - AC | - |
| Napětí - Pracovní | 1W | Napětí - Rozdělení | 2010 |
| Tloušťka (Max) | ±250ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.197" L x 0.097" W (5.00mm x 2.45mm) |
| Série | CSRN | Stav RoHS | Tape & Reel (TR) |
| Polarizace | 2010 (5025 Metric) | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 10 Weeks |
| Výrobní číslo výrobce | CSRN2010JTR220 | Výška - Sedící (Max) | 0.030" (0.75mm) |
| Funkce | Current Sense | FIFO je | 2 |
| Rozšířený popis | 0.22 Ohm ±5% 1W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Current Sense Thick Film | ESR (Equivalent Resistance Series) | ±5% |
| Popis | RES SMD 0.22 OHM 5% 1W 2010 | Coating, typ bydlení | Thick Film |