CSRN2512FK40L0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSRN2512FK40L0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSRN2512FK40L0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.04 OHM 1% 2W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | CSRN2512FK40L0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.04 OHM 1% 2W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 404632 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecCSR, CSRN Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) | Série | CSRN |
| Režim panel | 40 mOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) | Funkce | Current Sense |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 40 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film |