CSRN2512FKR130
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit CSRN2512FKR130 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | CSRN2512FKR130 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 0.13 OHM 1% 2W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | CSRN2512FKR130 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 0.13 OHM 1% 2W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 420470 pcs | Datový list | CSR, CSRN Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.250" L x 0.124" W (6.35mm x 3.15mm) | Série | CSRN |
| Režim panel | 130 mOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Current Sense | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 130 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Thick Film | Složení | Thick Film |