domů > produkty > Rezistory > Rezistory otvoru > HDM14JT15R0
HDM14JT15R0
HDM14JT15R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HDM14JT15R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HDM14JT15R0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 15 OHM 1/4W 5% AXIAL
(v amerických dolarech)
5000 pcs
Product parameter
Part Number HDM14JT15R0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 15 OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4100500 pcs Datový list Resistor Packaging SpecHDM Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient -500/ +350ppm/°C Dodavatel zařízení Package Axial
Velikost / Rozměry 0.071" Dia x 0.126" L (1.80mm x 3.20mm) Série HDM
Režim panel 15 Ohms Příkon (W) 0.25W, 1/4W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice Axial
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 15 Ohms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant Carbon Film Složení Carbon Film