HMC0603JT30M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HMC0603JT30M0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HMC0603JT30M0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 30M OHM 5% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs |
Product parameter
| Part Number | HMC0603JT30M0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 30M OHM 5% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 939740 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecHMC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | HMC |
| Režim panel | 30 MOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | 0603 (1608 Metric) |
| Ostatní jména | HMC0603JT30M0CT | Provozní teplota | -55°C ~ 125°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | 0.022" (0.55mm) | Funkce | - |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 30 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film |