HPC12JT10R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HPC12JT10R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HPC12JT10R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 10 OHM 5% 5W 5048 WIDE |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | HPC12JT10R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 10 OHM 5% 5W 5048 WIDE | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4908 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecHPC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±150ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | SMD |
| Velikost / Rozměry | 0.480" L x 0.500" W (12.19mm x 12.70mm) | Série | HPC |
| Režim panel | 10 Ohms | Příkon (W) | 5W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead |
| Ostatní jména | HPC 12 10 5% R HPC12-10JTR HPC12-10JTR-ND HPC1210JTR HPC1210JTR-ND HPC12JT10R0TR |
Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.400" (10.16mm) |
| Funkce | Non-Inductive, Pulse Withstanding | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 10 Ohms ±5% 5W Chip Resistor Wide 5048 (127122 Metric) 4850 J-Lead Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film | Složení | Thick Film |