HVCB0805FKC100M
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HVCB0805FKC100M s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | HVCB0805FKC100M |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 100M OHM 1% 1/5W 0805 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | HVCB0805FKC100M | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 100M OHM 1% 1/5W 0805 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 42434 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0805 |
| Velikost / Rozměry | 0.079" L x 0.050" W (2.01mm x 1.27mm) | Série | HVC |
| Režim panel | 100 MOhms | Příkon (W) | 0.2W, 1/5W |