domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > HVCB2512JTD10M0
HVCB2512JTD10M0
HVCB2512JTD10M0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit HVCB2512JTD10M0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number HVCB2512JTD10M0
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10M OHM 5% 2W 2512
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number HVCB2512JTD10M0 Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 10M OHM 5% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 45448 pcs Datový list Resistor Packaging SpecHVC Series Datasheet
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2512
Velikost / Rozměry 0.250" L x 0.125" W (6.35mm x 3.18mm) Série HVC
Režim panel 10 MOhms Příkon (W) 2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2512 (6432 Metric)
Ostatní jména HVCB 2512 T1 10M 5% R