KAL10JB75R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KAL10JB75R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KAL10JB75R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES CHAS MNT 75 OHM 5% 12.5W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | KAL10JB75R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 75 OHM 5% 12.5W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 72653 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecKAL Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±20ppm/°C | Velikost / Rozměry | 0.750" L x 0.800" W (19.05mm x 20.32mm) |
| Série | KAL | Režim panel | 75 Ohms |
| Příkon (W) | 12.5W | Obal | Bulk |