KAL25JB20R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KAL25JB20R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KAL25JB20R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES CHAS MNT 20 OHM 5% 25W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 250 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | KAL25JB20R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 20 OHM 5% 25W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 56431 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecKAL Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | ±30ppm/°C | Velikost / Rozměry | 1.062" L x 1.080" W (26.97mm x 27.43mm) |
| Série | KAL | Režim panel | 20 Ohms |
| Příkon (W) | 25W | Obal | Bulk |