KAL50FB6R00
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit KAL50FB6R00 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | KAL50FB6R00 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | 5000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | KAL50FB6R00 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES CHAS MNT 6 OHM 1% 50W | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 65431 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecKAL Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Velikost / Rozměry | 1.968" L x 1.140" W (49.99mm x 28.96mm) |
| Série | KAL | Režim panel | 6 Ohms |
| Příkon (W) | 50W | Obal | Bulk |