MLF14FTC470R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MLF14FTC470R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MLF14FTC470R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 470 OHM 1% 1/4W MELF 0204 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 3000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | MLF14FTC470R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 470 OHM 1% 1/4W MELF 0204 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2188818 pcs | Datový list | MLF, MLFM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0204 |
| Velikost / Rozměry | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) | Série | MLF |
| Režim panel | 470 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | MELF, 0204 |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 28 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | - | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 470 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor MELF, 0204 Thin Film | Složení | Thin Film |