MLFA25FTC33K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MLFA25FTC33K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MLFA25FTC33K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES MELF 33K OHM 1% 0.4W 1% 0204 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | ||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MLFA25FTC33K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES MELF 33K OHM 1% 0.4W 1% 0204 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1781086 pcs | Datový list | MLFA Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0204 |
| Velikost / Rozměry | 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm) | Série | MLFA |
| Režim panel | 33 kOhms | Příkon (W) | 0.4W, 2/5W |
| Obal | Cut Tape (CT) | Paket / krabice | MELF, 0204 |
| Ostatní jména | MLFA25FTC33K0CT | Provozní teplota | -55°C ~ 155°C |
| Počet účastnických ukončení | 2 | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Výška - Sedící (Max) | - | Funkce | Automotive AEC-Q200 |
| Poruchovost | - | Detailní popis | 33 kOhms ±1% 0.4W, 2/5W Chip Resistor MELF, 0204 Automotive AEC-Q200 Metal Film |