PCF14JT15R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PCF14JT15R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | PCF14JT15R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 15 OHM 1/4W 5% AXIAL |
Product parameter
| Part Number | PCF14JT15R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 15 OHM 1/4W 5% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4589496 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecCF, CFM Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±5% |
| teplotní koeficient | 0/ -400ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | Panasert |
| Velikost / Rozměry | 0.091" Dia x 0.236" L (2.30mm x 6.00mm) | Série | CF |
| Režim panel | 15 Ohms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |