RACF164DFT100R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RACF164DFT100R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RACF164DFT100R |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RACF164DFT100R | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1226023 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRACF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | RACF |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 100 | Power Per Element | 62.5mW |