RAVF164DFT13R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RAVF164DFT13R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RAVF164DFT13R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES ARRAY 4 RES 13 OHM 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RAVF164DFT13R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES ARRAY 4 RES 13 OHM 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4470028 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRAVF Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±200ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) | Série | RAVF |
| Resistor-Ratio-Drift | - | Odpovídající poměr rezistoru | - |
| Odpor (Ohm) | 13 | Power Per Element | 62.5mW |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet rezistory | 4 |
| Počet Pins | 8 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 11 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Detailní popis | 13 Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals | Typ obvodu | Isolated |