RC12KB33R0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RC12KB33R0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RC12KB33R0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 33 OHM 1/2W 10% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RC12KB33R0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 33 OHM 1/2W 10% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 543127 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) | Série | RC |
| Režim panel | 33 Ohms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |