RC12KB430K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RC12KB430K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RC12KB430K |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 430K OHM 10% 1/2W AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RC12KB430K | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 430K OHM 10% 1/2W AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 567053 pcs | Datový list | RC Series Datasheet |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.142" Dia x 0.374" L (3.60mm x 9.50mm) | Série | RC |
| Režim panel | 430 kOhms | Příkon (W) | 0.5W, 1/2W |
| Obal | Bulk | Paket / krabice | Axial |
| Provozní teplota | -55°C ~ 125°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | - |
| Funkce | Non-Inductive, Pulse Withstanding | Detailní popis | 430 kOhms ±10% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Carbon Composition |