RC1KB47K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RC1KB47K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RC1KB47K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 47K OHM 1W 10% AXIAL |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | RC1KB47K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 47K OHM 1W 10% AXIAL | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5582 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±10% |
| teplotní koeficient | - | Dodavatel zařízení Package | Axial |
| Velikost / Rozměry | 0.224" Dia x 0.563" L (5.70mm x 14.30mm) | Série | RC |
| Režim panel | 47 kOhms | Příkon (W) | 1W |