RGC0402DTD243K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RGC0402DTD243K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RGC0402DTD243K |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 243K OHM 0.5% 1/16W 0402 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 10000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RGC0402DTD243K | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 243K OHM 0.5% 1/16W 0402 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 2867930 pcs | Datový list | RGC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0402 |
| Velikost / Rozměry | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) | Série | RGC |
| Režim panel | 243 kOhms | Příkon (W) | 0.063W, 1/16W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 0402 (1005 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 18 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Funkce | Automotive AEC-Q200 | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 243 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film | Složení | Thick Film |