RGC0603DTC499K
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RGC0603DTC499K s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RGC0603DTC499K |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 499K OHM 0.5% 1/10W 0603 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RGC0603DTC499K | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 499K OHM 0.5% 1/10W 0603 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 3978768 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRGC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 0603 |
| Velikost / Rozměry | 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) | Série | RGC |
| Režim panel | 499 kOhms | Příkon (W) | 0.1W, 1/10W |