RGC1206DTC5K11
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RGC1206DTC5K11 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RGC1206DTC5K11 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 5.11K OHM 0.5% 1/4W 1206 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 5000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RGC1206DTC5K11 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 5.11K OHM 0.5% 1/4W 1206 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 1724117 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRGC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±0.5% |
| teplotní koeficient | ±50ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 1206 |
| Velikost / Rozměry | 0.122" L x 0.061" W (3.10mm x 1.55mm) | Série | RGC |
| Režim panel | 5.11 kOhms | Příkon (W) | 0.25W, 1/4W |