RHC2512FT21K0
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RHC2512FT21K0 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RHC2512FT21K0 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 21K OHM 1% 2W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RHC2512FT21K0 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 21K OHM 1% 2W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 181531 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRHC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) | Série | RHC |
| Režim panel | 21 kOhms | Příkon (W) | 2W |
| Obal | Tape & Reel (TR) | Paket / krabice | 2512 (6432 Metric) |
| Provozní teplota | -55°C ~ 155°C | Počet účastnických ukončení | 2 |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 14 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Výška - Sedící (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Funkce | Moisture Resistant | Poruchovost | - |
| Detailní popis | 21 kOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film | Složení | Thick Film |