RHC2512FT54R9
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RHC2512FT54R9 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | RHC2512FT54R9 |
|---|---|
| Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
| Popis | RES 54.9 OHM 1% 2W 2512 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 4000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | RHC2512FT54R9 | Výrobce | Stackpole Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | RES 54.9 OHM 1% 2W 2512 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 231600 pcs | Datový list | Resistor Packaging SpecRHC Series |
| Kategorie | Rezistory | Tolerance | ±1% |
| teplotní koeficient | ±100ppm/°C | Dodavatel zařízení Package | 2512 |
| Velikost / Rozměry | 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) | Série | RHC |
| Režim panel | 54.9 Ohms | Příkon (W) | 2W |