domů > produkty > Rezistory > Chip rezistor - povrchová montáž > RHC2512JT220R
RHC2512JT220R
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit RHC2512JT220R s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number RHC2512JT220R
Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 220 OHM 5% 2W 2512
(v amerických dolarech)
4000 pcs
Product parameter
Part Number RHC2512JT220R Výrobce Stackpole Electronics, Inc.
Popis RES 220 OHM 5% 2W 2512 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 280314 pcs Datový list RHC Series
Kategorie Rezistory Tolerance ±5%
teplotní koeficient ±100ppm/°C Dodavatel zařízení Package 2512
Velikost / Rozměry 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm) Série RHC
Režim panel 220 Ohms Příkon (W) 2W
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 2512 (6432 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 155°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.028" (0.70mm)
Funkce Moisture Resistant Poruchovost -
Detailní popis 220 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thick Film Složení Thick Film